Muziekinitiatie Bim       Kaat RYPERS
Zaterdag
VANDEVELDE Renée 09:30 - 10:30 Kodalyklas
MIRANDA LOPEZ Arthur MIckael 09:30 - 10:30 Kodalyklas
MOENS Raphaël 09:30 - 10:30 Kodalyklas
MOCZULSKA Marianna 09:30 - 10:30 Kodalyklas
VAN CAMPENHOUT Janne 09:30 - 10:30 Kodalyklas
DEKONINCK Mona 09:30 - 10:30 Kodalyklas
MERKEN Frederik 09:30 - 10:30 Kodalyklas
DE VOS Chiara 09:30 - 10:30 Kodalyklas
DE GUZMAN Eleonore 09:30 - 10:30 Kodalyklas
THIERY Loïc 09:30 - 10:30 Kodalyklas
LAMBREGT Remi 09:30 - 10:30 Kodalyklas
SAVENBERG August 09:30 - 10:30 Kodalyklas
DELHEM Waander 09:30 - 10:30 Kodalyklas

Muziekinitiatie Bam       Kaat RYPERS
Zaterdag
BIJNENS Timo 10:30 - 11:30 Kodalyklas
HECHT Livia 10:30 - 11:30 Kodalyklas
PURSLOW Alexandre 10:30 - 11:30 Kodalyklas
CHRISTIAENS Luca 10:30 - 11:30 Kodalyklas
DE RUDDER Charles 10:30 - 11:30 Kodalyklas
JAHN Aias 10:30 - 11:30 Kodalyklas
VANWAELEM Kiara 10:30 - 11:30 Kodalyklas
BRUYNEEL Charles 10:30 - 11:30 Kodalyklas
NIVILLE Emma 10:30 - 11:30 Kodalyklas
FINCO Marcus 10:30 - 11:30 Kodalyklas
RAES Olivia 10:30 - 11:30 Kodalyklas
DEKENS Maëlle 10:30 - 11:30 Kodalyklas
BOOGAERTS Thomas 10:30 - 11:30 Kodalyklas
WYCKMANS Stan 10:30 - 11:30 Kodalyklas
GERRITSEN Sam 10:30 - 11:30 Kodalyklas
WOUTERS Nilo 10:30 - 11:30 Kodalyklas
VAN DER VORST Jenna 10:30 - 11:30 Kodalyklas

Muziekinitiatie Bom       Kaat RYPERS
Zaterdag
SCHAVEMAKER Brunhilde 11:30 - 12:30 Kodalyklas
CORNELIS Mats 11:30 - 12:30 Kodalyklas
MOCZULSKA Helena 11:30 - 12:30 Kodalyklas
LESCRAUWAET Max 11:30 - 12:30 Kodalyklas
VANDER GRACHT Oscar 11:30 - 12:30 Kodalyklas
STEVENS Myrthe 11:30 - 12:30 Kodalyklas
JACOBS Tristan 11:30 - 12:30 Kodalyklas
JACOBS Alexander 11:30 - 12:30 Kodalyklas
DE GUZMAN Sebastian 11:30 - 12:30 Kodalyklas
ESPOSITO Evan 11:30 - 12:30 Kodalyklas
GEERINCK Amber 11:30 - 12:30 Kodalyklas
MERTENS Ellis 11:30 - 12:30 Kodalyklas
VANLAET Jules 11:30 - 12:30 Kodalyklas

Muziekleer 1A       Gregory WILLEMS
Woensdag
LOZANO MOLDES Nathan 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
WAUTERS Laurien 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
PURSLOW JONATHAN 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
MAMBO Romeo 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
DRIESSENS Gust 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
DEKENS Onowa 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
DE VROEDE Sjen 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
DE VROEDE Viki 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
NSINGI William 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas
TAMINAU Hanne 15:30 - 17:00 Jan Stroevensklas

Muziekleer 1B       Daan MERCKX
Zaterdag
VAN DEN BOGAERT Jade 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
AGOSSOU Baptiste 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
CAMERLYNCK Lili Elena 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
ROSKOWSKI Matteo 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
ROSKOWSKI Nicholas 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
HABIEB Sara 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
GOOSSENS Tine 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
BAS Gaston 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
DE MUYLDER Mark 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
VANACKERE Elise 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
NIVILLE Eline 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas
PAEPE Camille 13:00 - 14:30 Jan Stroevensklas

Muziekleer 2       Daan MERCKX
Zaterdag
VERLACKT William 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
BAS Briek 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
SCHAVEMAKER Aeneas 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
BRZEZINSKA Noémie 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
MEEUS Viola 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
MOCZULSKI Ignacy 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
DE GEYSELEER Oliver 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
LAMBREGT Marthe 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
GRONDELAERS Nel 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
VANWAELEM Milo 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas
VANDEWEYER Ede 11:00 - 12:30 Jan Stroevensklas

Muziekleer 3       Daan MERCKX
Zaterdag
GOOSSENS Jasper 09:30 - 11:00 Jan Stroevensklas
LESCRAUWAET Manu 09:30 - 11:00 Jan Stroevensklas
CAUTAERTS Faye 09:30 - 11:00 Jan Stroevensklas
SOMMERIJNS Jitte 09:30 - 11:00 Jan Stroevensklas
DEKONINCK Lode 09:30 - 11:00 Jan Stroevensklas
VANDEWEYER Linde 09:30 - 11:00 Jan Stroevensklas
VERLACKT Tessa 09:30 - 11:00 Jan Stroevensklas

Blazersensemble       Daan MERCKX
Donderdag
DRUNER Nuria 18:30 - 19:30 Bachzaal
DE GEYSELEER Matteo 18:30 - 19:30 Bachzaal
MARTENS Joost 18:30 - 19:30 Bachzaal
SCHACHT Kristof 18:30 - 19:30 Bachzaal

Pop ensemble volwassenen       Nicolas CHKIFI
Woensdag
VANHOUCHE Dirk 20:00 - 21:00 Glenn Millerklas
WILLEMS Hans 20:00 - 21:00 Glenn Millerklas

Harteklop       Gerda BLONDEEL
Woensdag
BRANTEGEM Ella 17:30 - 18:30 Telemannzaal
VANWALLEGHEM Hannah 17:30 - 18:30 Telemannzaal
VANWALLEGHEM Judith 17:30 - 18:30 Telemannzaal
DE GROOTE Anna 17:30 - 18:30 Telemannzaal
ITSCHERT Elise 17:30 - 18:30 Telemannzaal
AELVOET Louane 17:30 - 18:30 Telemannzaal
STIENS Erline 17:30 - 18:30 Telemannzaal

Pop Ensemble tieners      
Zaterdag
HAAN Pearl Sam 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas
DUCOIN Sioen 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas
DUCOIN Nyo 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas
KESTERMONT Hanne 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas
LECAT César 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas

Pop Ensemble tieners       Nicolas CHKIFI
Zaterdag
DUCOIN Sioen 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas
DUCOIN Nyo 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas
KESTERMONT Hanne 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas
LECAT César 13:00 - 14:00 Glenn Millerklas

Prelude       Fien DEVILLE
Zaterdag
VERLACKT Tessa 13:30 - 14:30 Hans Dirkenklas
RYELANDT Vladimir 13:30 - 14:30 Hans Dirkenklas
LESCRAUWAET Manu 13:30 - 14:30 Hans Dirkenklas

Samaveda       Gerda BLONDEEL
Woensdag
GAERTNER Miriam 18:30 - 19:30 Telemannzaal
FEYS Margot 18:30 - 19:30 Telemannzaal
ZOUFOUDI Elias 18:30 - 19:30 Telemannzaal
ZOUFOUDI Ines 18:30 - 19:30 Telemannzaal
FLORE Yasmine 18:30 - 19:30 Telemannzaal
VAN DER MIJNSBRUGGE Ine 18:30 - 19:30 Telemannzaal
VAN DER MIJNSBRUGGE Ilona 18:30 - 19:30 Telemannzaal

Blok- / Dwarsfluit       Cecilia PECANHA
Woensdag
DRUNER Rayan 14:00 - 14:30 Casalsklas
LEMMERS Félix 15:00 - 15:30 Casalsklas
DE GEYSELEER Oliver 15:30 - 16:00 Casalsklas
MOCZULSKI Ignacy 16:00 - 16:30 Casalsklas
BRISAERT Chaichan 16:30 - 17:00 Casalsklas
TALEMAN Aranka 17:00 - 17:30 Casalsklas

Cello       Sara FONTAN FERREIRA
Zaterdag
DELMEIRE Charlotte 09:00 - 09:30 Casalsklas
DOCTOROW Alexa 09:30 - 10:00 Casalsklas
MEEUS Viola 10:00 - 10:30 Casalsklas
PAQUAY Yseult 10:30 - 11:00 Casalsklas
VERLACKT Tessa 11:00 - 11:30 Casalsklas
DEVOGELEER Keani 11:30 - 12:00 Casalsklas
WAUTERS Laurien 12:00 - 12:30 Casalsklas
PAUZE 12:30 - 13:00
GRONDELAERS Nel 13:00 - 13:30 Casalsklas
BOON Greet 13:30 - 14:00 Casalsklas
DE GEYSELEER Rodrigo 14:00 - 14:30 Casalsklas

Doedelzak       Bart PRAET
Maandag
VAN DER TEMPEL Maaike 18:30 - 19:00 Bachzaal
TAMINAU Hanne 19:00 - 19:30 Bachzaal
PAQUAY Edwin 20:00 - 21:00 Bachzaal
LEEMANS Lars 21:00 - 21:30 Bachzaal

Gitaar (Klassiek)       Flore HEIRBAUT
Woensdag
DE GEYSELEER Rodrigo 13:00 - 13:30 Patuleanuklas
LAMOTE Lucas 13:30 - 14:00 Patuleanuklas
VANDENBUSSCHE Stan 14:00 - 14:30 Patuleanuklas
VAN DER STADT Pauline 14:30 - 15:00 Patuleanuklas
TAURIN Louis 15:00 - 15:30 Patuleanuklas
GILIS Thor 15:30 - 16:00 Patuleanuklas
HOSTENS Lieve 16:00 - 16:30 Patuleanuklas
WENSELEERS Peter 16:30 - 17:00 Patuleanuklas
GIANNONE Alicia 17:00 - 17:30 Patuleanuklas
PETROONS Corentin 17:30 - 18:00 Patuleanuklas
GAERTNER Rose 18:00 - 18:30 Patuleanuklas
SCHAVEMAKER Brunhilde 18:30 - 19:00 Patuleanuklas

Gitaar (Klassiek)       Casimir OSTYN
Dinsdag
DEBELDER Loewie 16:00 - 16:30 Susatoklas
THELIS Roos 16:30 - 17:00 Susatoklas
LOTHAIRE Matt 17:00 - 17:30 Susatoklas
ZOUFOUDI Elias 17:30 - 18:00 Susatoklas
PAUZE 18:00 - 18:30 Susatoklas
CORNELIS Noa 18:30 - 19:00 Susatoklas
LOZANO MOLDES Nathan 19:00 - 19:30 Susatoklas
D'HERDE Xander 19:30 - 20:00 Susatoklas
PAESMANS Kobe 20:00 - 20:30 Susatoklas
ANTHIERENS Erik 20:30 - 21:00 Susatoklas

Gitaar (Klassiek)       Klinton TOLA
Woensdag
DEMUNTER Esteban 14:00 - 14:30 Reylandtklas
MORALES JOHNSON Cristian 14:30 - 15:00 Reylandtklas
VERHAEGEN Kato 15:00 - 15:30 Reylandtklas
MAMONA MAVUNGU Joel 15:30 - 16:00 Reylandtklas
KORNELIS Floris 16:00 - 16:30 Reylandtklas
VANDERMOTTEN Thomas 16:30 - 17:00 Reylandtklas
DE GENST Arne 17:00 - 17:30 Reylandtklas
LEMMERS William 17:30 - 18:00 Reylandtklas
CASAER Romane 18:00 - 18:30 Reylandtklas
GODEFROID Manou 18:30 - 19:00 Reylandtklas
PAUZE 19:00 - 19:30 Reylandtklas
VANDEWEYER Rudi 19:00 - 19:30 Reylandtklas

Gitaar (Klassiek)       Klinton TOLA
Zaterdag
VERGEYLEN Kobe 09:30 - 10:00 Händelklas
LAMBREGT Marthe 10:00 - 10:30 Händelklas
VERBANCK Emile 10:30 - 11:00 Händelklas
VANDEWEYER Linde 11:00 - 11:30 Händelklas
DEWINTER Mathis 11:30 - 12:00 Händelklas
CALLENS Jade 12:00 - 12:30 Händelklas
PAUZE 12:30 - 13:00 Händelklas
DETIENNE Joachim 13:00 - 13:30 Händelklas
SZOSTKO Maciej 13:30 - 14:00 Händelklas
KIM Tommy 14:00 - 14:30 Händelklas
WAUTERS Fons 14:30 - 15:00 Händelklas
MIRANDA LOPEZ Matthieu Sébastien 15:00 - 15:30 Händelklas

Gitaar (Elektrisch)       Sebastiaan DANCKAERT
Zaterdag
DUCOIN Sioen 09:30 - 10:00 Reylandtklas
VANDERMOTTEN Thomas 10:30 - 11:00 Reylandtklas
GOOSSENS Jasper 11:30 - 12:00 Reylandtklas
GOOSSENS Kris 11:30 - 12:00 Reylandtklas
PAUZE 12:30 - 13:00

Ierse fluit       Bart PRAET
Maandag
VANDEWEYER Ede 19:30 - 20:00 Bachzaal

Piano       Araksi AVANESYAN
Donderdag
SLUYS Noémie 15:30 - 16:00 Waelrantklas
JOOS Nora 16:30 - 17:00 Waelrantklas
SELVAIS Wim 17:00 - 17:30 Waelrantklas
RENARD Bernadette 19:00 - 19:30 Waelrantklas
BEKE Jasmine 19:30 - 20:30 Waelrantklas

Piano       Araksi AVANESYAN
Woensdag
TORDEURS Siebren 14:00 - 14:30 Waelrantklas
PETROONS Niels 14:30 - 15:00 Waelrantklas
NSINGI William 15:00 - 15:30 Waelrantklas
MAMONA MAVUNGU Gioelia 15:30 - 16:00 Waelrantklas
VANHAELEN Elle-Louise 16:00 - 16:30 Waelrantklas
ROBINSON Lucas 16:30 - 17:00 Waelrantklas
VAN NUFFEL Briek 17:00 - 17:30 Waelrantklas
PAUZE 17:30 - 18:00 Waelrantklas
VAN VRECKEM Emma 18:00 - 18:30 Waelrantklas
DE VRIEZE Lucas 18:30 - 19:00 Waelrantklas
DE VRIEZE Jonah 19:00 - 19:30 Waelrantklas
GAERTNER Rose 19:30 - 20:00 Waelrantklas
BLOCKMANS Eddy 20:00 - 20:30 Waelrantklas

Piano       Araksi AVANESYAN
Zaterdag
DE COSTER Liesbeth 09:00 - 09:30 Waelrantklas
POPESCU Eva 09:30 - 10:00 Waelrantklas
D'HOOGHE Sverre 10:00 - 11:00 Waelrantklas
PETROONS Corentin 11:00 - 12:00 Waelrantklas
SCHAVEMAKER Brunhilde 11:30 - 12:30 Waelrantklas
PAUZE 12:30 - 13:00
LAMOTE Lore 13:30 - 14:30 Waelrantklas
BOCQUET Jules 14:30 - 15:00 Waelrantklas
VAN DEN BOGAERT Jade 14:30 - 15:00 Brahmsklas

Piano       Mariam AVETYAN
Woensdag
DI DIO Célia 14:30 - 15:00 Mozartklas
SOMMERIJNS Jitte 15:00 - 15:30 Mozartklas
VANDERHASSELT Kathleen 15:30 - 16:00 Mozartklas
WEYTS Floor 16:00 - 16:30 Waelrantklas
CORNELIS Mats 16:30 - 17:00 Mozartklas
TALEMAN Sander 17:00 - 17:30 Mozartklas
LANIS Warre 17:30 - 18:00 Mozartklas
DEJONCKHEERE Leen 18:00 - 18:30 Mozartklas

Piano       Michael FAERMAN
Maandag
NAJERA HOUBIERS Killyan 14:00 - 16:00 Telemannzaal
VAN DER PAAL Thomas 16:00 - 16:30 Telemannzaal
VERMYLEN Anne 16:30 - 18:00 Telemannzaal

Piano       Halina SIEDZINSKA
Zaterdag
GHESQUIERE Thor 09:00 - 09:30 Bartokklas
GHESQUIERE Ward 09:30 - 10:00 Bartokklas
BRZEZINSKA Noémie 10:00 - 11:00 Bartokklas
DUMONT Angelique 11:00 - 11:30 Bartokklas
NAVARRO Benedicte 11:30 - 12:30 Bartokklas
PAUZE 12:30 - 13:00
VAN ACKER Janne 13:00 - 13:30 Bartokklas
PAQUAY Yseult 13:30 - 14:30 Bartokklas
CAMERLYNCK Lili Elena 14:30 - 15:30 Bartokklas
GOEDHUYS Marie-Madeleine 15:30 - 16:00 Bartokklas

Piano       Irina ZARYA
Donderdag
DEMUNTER Guy 16:30 - 17:00 Brahmsklas
DE PRYCKER Marie 17:00 - 17:30 Brahmsklas
TANGHE Dries 17:30 - 18:00 Brahmsklas
PAEPE Camille 18:00 - 18:30 Brahmsklas
CHRISTIAENS Wout 18:30 - 19:00 Brahmsklas
DE GEYSELEER Anaïs 19:00 - 19:30 Brahmsklas
DE COSTER Jessie 19:30 - 20:30 Brahmsklas

Piano       Irina ZARYA
Woensdag
VAN DER MIJNSBRUGGE Ilona 12:30 - 13:00 Brahmsklas
GUYPEN Gauthier 13:00 - 13:30 Brahmsklas
ROSKOWSKI Matteo 13:30 - 14:00 Brahmsklas
ROSKOWSKI Nicholas 14:00 - 14:30 Brahmsklas
WILLEMS Daria 14:30 - 15:00 Brahmsklas
DEWAELE Luna 15:00 - 15:30 Brahmsklas
BARDYN Xiebe 16:00 - 16:30 Brahmsklas
BARDYN Lennert 16:30 - 17:00 Brahmsklas
MEERTS Lina 17:00 - 17:30 Brahmsklas
PAUZE 17:30 - 18:00 Brahmsklas
DENEYER Amy Lena 18:00 - 18:30 Brahmsklas
DE VRIEZE Toma 18:30 - 19:00 Brahmsklas
MEYNCKENS Veronique 19:00 - 19:30 Brahmsklas

Piano       Irina ZARYA
Zaterdag
VANACKERE Elise 09:30 - 10:00 Brahmsklas
VAN CUTSEM Karen 10:00 - 10:30 Brahmsklas
SCHAVEMAKER Aeneas 10:30 - 11:00 Brahmsklas
DEKONINCK Lode 11:00 - 11:30 Brahmsklas
LIBURSKA Kornelia 11:30 - 12:00 Brahmsklas
BAS Gaston 12:00 - 12:30 Brahmsklas
PAUZE 12:30 - 13:00 Brahmsklas
DETIENNE Robin 13:00 - 13:30 Brahmsklas
SZOSTKO Alicia 13:30 - 14:00 Brahmsklas
KIM WIlliam 14:00 - 14:30 Brahmsklas
DENEYER Norah Adela 14:30 - 15:00 Waelrantklas
WIELEMAN Ellen 15:00 - 15:30 Brahmsklas
DERAEDEMAEKER Wendy 15:30 - 16:00 Brahmsklas

Piano       Tereza DAVTYAN
Zaterdag
WAUTERS Guust 09:30 - 10:00 Mozartklas
VANWAELEM Milo 10:00 - 10:30 Mozartklas
KIRISCH Oscar 10:30 - 11:00 Mozartklas
MOCZULSKA Helena 11:00 - 11:30 Mozartklas
RYELANDT Celestin 11:30 - 12:00 Mozartklas
HABIEB Sara 12:00 - 12:30 Mozartklas
PAUZE 12:30 - 13:00
CAUTAERTS Faye 13:00 - 14:00 Mozartklas
GAERTNER Miriam 14:00 - 14:30 Mozartklas

Slagwerk      
Woensdag
DEVILLE Seth 13:30 - 14:00 Glenn Millerklas
PETERS Lucile 14:00 - 14:30 Glenn Millerklas
JOOS Larson 14:30 - 15:00 Glenn Millerklas
VAN MULDERS Robbe 15:00 - 15:30 Glenn Millerklas
GOVAERT Bran 15:30 - 16:00 Glenn Millerklas
STENIER Justin 16:00 - 17:00 Glenn Millerklas
DRIESSENS Gust 17:00 - 17:30 Glenn Millerklas
SCHAVEMAKER Aeneas 17:30 - 18:00 Glenn Millerklas
VANDROOGENBROECK Xander 18:00 - 18:30 Glenn Millerklas
GHESQUIERE Tom 18:30 - 19:00 Glenn Millerklas

Slagwerk       Nicolas CHKIFI
Zaterdag
LONDERS Lotte 09:00 - 09:30 Glenn Millerklas
LESCRAUWAET Max 09:30 - 10:00 Glenn Millerklas
DELHEM Merlijn 10:00 - 10:30 Glenn Millerklas
BAS Briek 10:30 - 11:00 Glenn Millerklas
PARTOUS Miel 11:00 - 11:30 Glenn Millerklas
GOOSSENS Tine 11:30 - 12:00 Glenn Millerklas
LOTHAIRE Matt 12:00 - 12:30 Glenn Millerklas
PAUZE 12:30 - 13:00
DUCOIN Nyo 14:00 - 14:30 Glenn Millerklas

Slagwerk       Pieter VANDERGOOTEN
Donderdag
WILLEMS Hans 16:00 - 16:30 Glenn Millerklas
COPPEY Erwan 16:30 - 17:00 Glenn Millerklas
GOOR Laszlo 17:00 - 17:30 Glenn Millerklas
AGOSSOU Baptiste 17:30 - 18:00 Glenn Millerklas
WIJNS Lucas 18:30 - 19:00 Glenn Millerklas
MOEREMANS Clarina 19:00 - 19:30 Glenn Millerklas
MOEREMANS Katrien 19:30 - 20:00 Glenn Millerklas

Slagwerk       Pieter VANDERGOOTEN
Woensdag
DEVILLE Seth 13:30 - 14:00 Glenn Millerklas
JOOS Larson 14:30 - 15:00 Glenn Millerklas
VAN MULDERS Robbe 15:00 - 15:30 Glenn Millerklas
GOVAERT Bran 15:30 - 16:00 Glenn Millerklas
STENIER Justin 16:00 - 17:00 Glenn Millerklas
DRIESSENS Gust 17:00 - 17:30 Glenn Millerklas
SCHAVEMAKER Aeneas 17:30 - 18:00 Glenn Millerklas
VANDROOGENBROECK Xander 18:00 - 18:30 Glenn Millerklas
GHESQUIERE Tom 18:30 - 19:00 Glenn Millerklas

Slagwerk       Pieter VANDERGOOTEN
Zaterdag
KESTERMONT Nona 13:00 - 13:30 Glenn Millerklas

Trompet       Gregory WILLEMS
Woensdag
MAMBO Romeo 17:00 - 17:30 Jan Stroevensklas

Viool       Fien DEVILLE
Zaterdag
RYELANDT Vladimir 09:30 - 10:00 Hans Dirkenklas
TISSEGHEM Laura 10:00 - 10:30 Hans Dirkenklas
WIELANT Mirte 10:30 - 11:00 Hans Dirkenklas
LESCRAUWAET Manu 11:00 - 11:30 Hans Dirkenklas
DE COSTER Adrien 11:30 - 12:30 Hans Dirkenklas
PAUZE 12:30 - 13:00
DEVOGELEER Niya 13:00 - 13:30 Hans Dirkenklas

Viool       Xander NICHTING
Woensdag
MAUDENS Améline 14:30 - 15:00 Brahmsklas
DEWAELE Timo 15:00 - 15:30 Händelklas
BEKKERS Loria 15:30 - 16:00 Vivaldiklas
LE HOANG BAO NGOC Jessica 16:30 - 17:00 Händelklas
DE GROOTE Anna 17:00 - 17:30 Händelklas
VAN DER MIJNSBRUGGE Ine 17:30 - 18:00 Händelklas
SCHAVEMAKER Aeneas 18:00 - 19:00 Händelklas
VERCAMMEN Freek 19:00 - 19:30 Händelklas
D'Hooghe Jone 19:30 - 20:00 Händelklas
DECLERCK Katelijne 20:00 - 20:30 Händelklas

Viool       Arman SIMONIAN

DEVILLE Fien 00:00 - 00:00
AERTS Brando 00:00 - 00:00 Hans Dirkenklas
CLEYMANS Hanne 00:00 - 00:00
LAMOTE Lucas 00:00 - 00:30

Zang (Klassiek)       Jean-Guy DEVIENNE
Donderdag
PARTOUS Florian 19:30 - 20:00 Bachzaal
NOTEBAERT Tom 20:00 - 20:30 Bachzaal
MERTENS Adriaan 20:30 - 21:00 Bachzaal